Firma iWATING s.r.o , výrobce zařízení UV Spider, navazuje svojí činností v oblasti UV záření na firmu IRMANN CS, která působila na trhu se speciálními UV zařízeními 25 let. Firma se zabývala problematikou dezinfekce vody pitné, bazénové, užitkové, technologické, průmyslové, odpadní, ale i demineralizované nebo kojenecké.

Během svého působení firma rozšířila svoje konstrukce dezinfekčních zařízení do oblasti dezinfekce potravin, vzduchu i povrchů materiálů. Zde šlo především o balící technologii jako jsou fólie, kelímky, lahve, uzávěry. Všechna tato zařízení byla  vyráběna dle vlastní konstrukční dokumentace.

Během svého působení jsme vyrobili více než 800 zařízení různých druhů, typů a velikostí. Mimo tuzemských odběratelů i zvučných jmen firma dokázala exportovat zařízení do Slovenska, Maďarska, Ukrajiny, Běloruska, Litvy, Ruska, Bulharska. Naše zařízení se ale také dostala do vzdálenějších zemí jako je Španělsko, Izrael, Vietnam nebo Spojených Arabských Emirátů.

V současnosti se firma iWATING zabývá mimo výroby UV zařízení také projekční, konstrukční, výrobní a montážní činností v oblasti úpravy vody, jak pitné, tak technologické.

Přehled těchto činností lze najít pod www.sirius-water.cz

o společnosti

Nezávazná poptávka

Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Neplatný vstup
Neplatný Vstup
Neplatný vstup

 

 

Instalovali jsme již více než 800 UVC systémů

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA